Klub Proměna - Ajurvédská masáž
 

Ayurvédská masáž


...masáž, která vás dokonale uvolní!


Ruce zkušené masérky vás provedou kouzelnými 60 minutami Ayurvédské masáže celého nahého těla.


Ayurvédská masáž je jednou z nejoblíbenějších masáží na světě díky své hluboce relaxační povaze a ozdravným účinkům. Masáž je prováděna za použití velkého množství zahřátých přírodních olejů, které mají vynikající vliv na vaši pokožku.

Áyurvédská masáž Vás může hluboce zasáhnout. Při této masáži se vydáváte na cestu, na které můžete potkat své vzpomínky, proletět se nad přírodou, ale také Vám mohou problesknout zapomenuté události. Platí zde úměra - jak hluboce si dovolíte přijmout tuto masáž, o to hlubší bude Váš prožitek, ať už pozitivní, či k zamyšlení.

Při áyurvédské masáži je celé Vaše tělo nahé, v žádném případě se však nejedná o tantrickou, ani erotickou masáž! Začíná se u hlavy, kde jsou důležité lymfatické body. Áyurvédská masážní technika Vám nejprve uvolní důležité body nacházející se na hlavě, dále se pokračuje přes hrudník, bříško, třísla, stehna a celé nožky až po prsty na nahou a samotná chodidla, kde se stimulují důležité reflexní body. Po té se klient otočí na bříško a celá procedura se opakuje přes zadní část těla.

To vše za stálého používání velkého množství teplého oleje. Celou nádhernou relaxační atmosféru po celou dobu áyurvédské masážne doprovází speciální relaxační hudba.


Délka a cena masáže viz ceník.