Aktuality z Klubu ProměnaSPECIÁLNI AKCE ZA SUPER AKČNÍ CENY


Na všechny naše služby Vám připravíme též dárkové poukazy, platební údaje obratem zašleme.
OBJEDNÁVKY:
e-mailem: promena@volny.cz
telefonicky: 603 366 577, 774 234 775
osobně na adrese Klubu ProměnaKlikněte a prohlédněte si detail akčních nabídek

--> Extra akce masáž krční páteře

        M A S Á Ž    K R Č N Í    P Á T E Ř E


Pomáháme sdružení Medvídek


0bčanské sdružení MEDVÍDEK o.s.
Přijďte si k nám zakoupit některý z hezkých dárků; které jsme pro Vás připravili ve spolupráci s občanským sdružením Medvídek. Toto sdružení podporuje lidi s různými handicapy a pomáhá jim v jejich uplatnění. Díky sdružení Medvídek o.s. mají tito lidé možnost pracovat z domova. Zakoupením dárků pomůžete konkrétnímu člověku zkvalitnit jeho každodenní život; a navíc podpoříte i celé sdružené v jeho činnosti. Přidejte se k nám a udělejte radost sobě i druhým.

Domov pro seniory Sue Ryder


Rok 2012
Vždy, když máme možnost neváháme a podpoříme některý z projektů na podporu domova pro důstojné stáří – domova pro seniory Sue Ryder. V roce 2012 jsme věnovali 10 dárkových poukazů na celotělové sportovní masáže pro výherce benefičního turnaje SUE CAP 2012 v celkové hodnotě 5.500 Kč. Dárkové poukázky v plné výši jsme též věnovali na podporu rozvoje nového dobročinného obchodu. Na recepci Klubu Proměna vždy naleznete informační letáky o těchto vynikajících dobročinných obchodech:

http://www.sue-ryder.cz/dobrocinne-obchody.html

Rok 2013
Je nám velkým potěšením Vám oznámit, že i v letošním roce neváháme ani vteřinu a opět podpoříme fotbalové výherce dalšího benefičního turnaje SUE CAP 2013, který se bude konat 12. září 2013 a věnujeme do tohoto výtečného projektu 5.500 Kč v podobě 10ti dárkových poukazů na sportovní masáže.

Rok 2014
Rok s rokem se sešel a benefiční turnaj SUE CAP 2014 je opět v plné přípravě. A jako každý rok, velmi rádi tento turnaj pro dobrou věc podpoříme. Plánované datum na tento rok je připsáno na den 11. září.
Klub Proměna má již pro výherce připraveny dárkové poukazy na sportovní masáže v hodnotě 5.000,- Kč. Sportovci, těšíme se na Vás !

Více o benefičním turnaji:
http://www.sue-ryder.cz/fotbal2014.html
http://www.sue-ryder.cz/partneri-turnaje.html