Klub Proměna - Masáž zad Artrinem nejen pro seniory
 

Masáž zad krémem ARTRIN


...nejlepší volba pro vaše ztuhlá záda!


Jedná se o masáž výhradně zaměřenou na úlevu namožených a bolavých zad. Je to 30 minut dokonalé PROMĚNY v milém prostředí.


Masáž krémem Artrin je poctivá manuální masáž přímo určená pro okamžité řešení a uvolnění blokád a svalové spasmy. Její pravidelná aplikace, je pro tělo velmi přínosná, neboť je postupně možné uvolnit jednotlivé partie natolik, že téměř cítíte, jak mládnete, jak se zbavujete břímě z ramenou a zad a tím dochází k příjemnému pocitu relaxace, k výrazné psychické úlevě, detoxikaci organismu a především následné regeneraci!


Pro velký léčebný a zdraví prospěšný účinek při řešení a odstraňování bolestí a únavy zad, ramenou a šíje, používáme certifikovaný bylinný krém Artrin.


Náš tip: Masáž je velmi vhodná pro SENIORY a to nejen díky unikátnímu působení bioinformačního krému Artrin.

Artrin od firmy Energy:
regenerační širokospektrální krém s vyváženým bylinným komplexem a vysokým obsahem vody vřídla Podhájska. Tento krém je vyhledáván pro své silné analgetické, protozánětlivé a prokrvovaní účinky.


Naše doporučení: pravidelná aplikace = pocit uvolnění, odstranění bolesti, zlepšení fyzického stavu a mobility.


Doporučujeme proceduru několikrát opakovat. Počet opakování a časové rozmezí mezi jednotlivými aplikacemi Vám doporučí naši profesionální terapeuti, při první návštěvě, jejíž součástí je konzultace Vašeho zdravotním stavu. Každému klientovi se tedy věnujeme individuálně, dle jeho aktuální potřeby.


Délka a cena masáže viz ceník.