INFRA-SAUNA-VAK


Theromoterapie - relaxujte v teple


Infračervený sauna vak je moderní systém umožňující redukci váhy a formování postavy bez jakýchkoliv vedlejších účinků. Infra-sauna-vak používá infračervené záření pro přímý ohřev tkání do hloubky. Infra záření, které vak produkuje, je nastaveno tak, aby bylo co nejblíže vyzařování lidského těla. Důvodem je, aby tělo mohlo absorbovat co nejvíce infra záření, které se dostane k pokožce.

Účinky thermoterapie:
- účinně redukuje podkožní tuk a zrychluje lipolýzu
- tiší bolest svalů a kloubů, aktivuje metabolismus a zlepšuje krevní oběh
- napomáhá při problémech se ztuhlými svaly
- uvolňuje šlachy, vazivovou tkáň, navozuje relaxaci a snižuje svalový tlak
- napomáhá rychlému odstranění přebytečných tekutin
- prokazatelně příznivý vliv na stav pleti
- výrazný aktivní vliv na redukci váhy a na redukci celulitidy
- příjemná relaxace a osvěžení pro celé tělo, zabraňuje usazování toxinů
- infračervené zahřívání také urychluje vylučování toxinů z těla


Infra-sauna-vak umožňuje využití prohřívacího efektu bez dýchací obtíží, tak jako je tomu například v tradiční sauně. V infra-sauna-vaku dýcháte přirozeně, velmi příjemně, zahřívá se pouze tělo. Infra paprsky zajišťují dokonalou tepelnou penetraci a svalové prohřátí bez dosažení výraznější potivosti.

Tento přístup může být používán před svalovým strečinkem, posilováním, běháním, před působením nízkých teplot, a také před těžší prací.

Infra sauna vak a neopomenutelné výhody:
Vyhřívání, které infra-sauna-vak produkuje, je řízeno inteligentním systémem, pomocí kterého je možné nastavovat teplotu přesně podle požadavků uživatele. Energie infra záření je absorbována buňkami organismu, což způsobuje jejich intenzivní oscilaci. Tím jsou buňky organismu aktivovány, zrychlí se katabolismus a nežádoucí tukové buňky se začnou rychle rozkládat.

Infra-sauna-vak prohřívá lidské tělo do větší hloubky a mnohem efektivněji než tradiční sauna. Většina infračervené energie je primárně spotřebována na přímou přeměnu v energii tepelnou, zatímco u tradiční sauny dochází k nadměrnému ohřevu vzduchu, který následně povrchově zahřívá naši pokožku.

Vyhřívání, je rozděleno do tří oblastí. Horní oblast zahrnuje horní končetiny a hrudník, střední oblast zahrnuje pas a boky a do spodní části patří spodní končetiny. Infra záření dokáže prostoupit až 10cm pod povrch lidského těla a tam zahřívat a stimulovat jednotlivé buňky.

Infra záření:
- zlepšuje krevní oběh
- zrychluje látkovou výměnu v organismu
- redukuje tělesnou váhu
- má prokázané detoxikační účinky
- působí velice příznivě na bolavé unavené svaly a klouby
- dochází k účinné regeneraci bolavých svalů a kloubůDélka a cena aplikace viz ceník