Klub Proměna - manuální lymfatické masáže
 

Manuální lymfatická masáž


...ta pravá detoxikační masáž!


Lymfatický (mízní) systém je tvořen lymfatickými cévami, uzlinami a také některými vnitřními orgány. Zkráceně řečeno funguje tak, že z lidského těla odvádí škodlivé látky, viry, bakterie a ničivé zárodky. Již z této stručné charakteristiky vyplývá velká užitečnost a pozitivní funkce působení manuální masáže lymfatického systému.


Působení lymfatické masáže se projevuje v několika rovinách:
1) dlouhodobý účinek:
alergie, astma, podpora imunitního systému, pooperační a poúrazové stavy a rekonvalescence (žíly, ploténky,gynekologické problémy), revma, artritidy, migrény, únavový syndrom, epilepsie, atd.
2) okamžitý účinek:
otoky, detoxikace, syndrom těžkých nohou, hematomy, jizvy, záněty žil, atd.
3) estetický účinek:
celulitida, hubnutí, zeštíhlení nohou, otoky a syndrom povadlé kůže, odstranění vrásek – např. na obličeji, léčba po plastikách, atd.

Z tohoto důvodu je nezbytně nutné, aby byla masáž prováděna odborně školeným personálem a po poskytnutí individuální konzultace.


Masážní technika je velmi jemná a cílená, má několik variant a možností rozsahu. Je ale v každém případě započata otevřením lymfatických uzlin v oblasti krku a hlavy a poté se postupuje od center uzlin směrem k periferním oblastem. Tlak je vždy jemný a nesmí trvat méně než 1 sekundu.


Lymfatická masáž zasahuje do téměř všech oblastí vašeho zdraví, vitality a krásy a je tudíž tou cestou, kterou Vám náš salon vřele doporučuje a podporuje – spojení zdraví, duševní pohody a krásy.


Délka a cena masáže viz ceník.