Klub Proměna - lymfatické masáže
 

Přístrojová lymfodrenáž


...velmi účinná lymfatická masáž!


Přístrojové lymfatické masáže, provádím profesionálním přístrojem LymfoJett-6. Jedná se o vysoce účinný přístroj, využívající přerušovaného jemného tlaku vzduchu pro zlepšování funkce krevního a lymfatického oběhu. Díky tomuto principu je tento způsob lymfodrenáže vysoce účinný jako prevence či léčba řady onemocnění.


Přístroje je vybavený kompresorem, který pumpuje vzduch do speciálních všitých komůrek v „kalhotách“, které sahají až po hrudník. Kalhoty jsou střídavě nafukovány a upouštěny. Když jsou naplněny vzduchem, tlak vzduchu působí (tlačí) na lidské tělo, zejména pak na jeho oběhový systém. Po chvíli jsou kalhoty částečně upuštěny a tím dojde k uvolnění tlaku.


Funkce střídavého stlačování a uvolňování zajišťuje správný a pravidelný rozvod čisté krve obohacené o kyslík. Přerušované působení tlaku způsobuje opakované roztahování všech kapilár, což vede k jejich posilování. Buňky získávají energetickou aktivitu tím, že jsou pravidelně zásobovány kyslíkem. Zlepšování činnosti lymfatického systému vede k rychlejšímu vylučování škodlivých látek, například cholesterolu.


Účinky masáže:
Opakovaným působením jemného tlaku vzduchu dochází k masírování ztuhlých svalů a odstraňování jejich únavy. Tlaková masáž pokožky účinně působí proti celulitidě. Použití přístroje před a/nebo po cvičení zvyšuje jeho účinnost. Přístroj zajišťuje funkci jemného zahřívače. Taktéž je tato přístrojová masáž dobrá pro odstranění bolesti beder, zlepšení pohyblivosti a redukci podkožního tuku.


Střídání fází stlačení a uvolnění zlepšuje funkci krevního a lymfatického oběhu a tím příznivě působí na celý organismus. Profesionální přístrojová lymfatická masáže LymfoJett-6 vyniká mezi ostatními přístroji svým vysokým výkonem a kvalitou zpracování.


Jestliže uvažujete o účinné detoxikaci, prevenci a posílení odolnosti proti chorobám, redukci nadbytečné tekutiny v těle, zbavení se otoků, uvolnění bolavých beder, omlazení pokožky, pak je tato přístrojová lymfodrenáž pro Vás to pravé!


Délka a cena masáže viz ceník.


Klub Proměna - lymfatické masáže