Klub Proměna - masáže na Praze 1
 

Masáže v Praze - masáže na Praze 1


...o masážích víme vše!Klub Proměna má pro Vás v milém rodinném prostředí v centru Prahy připraveno více než 25 DRUHŮ MASÁŽÍ, máme pro vás připravy tyto kategorie:


KLASICKÉ REKONDIČNÍ masáže
● LUXUSNÍ a ORIENTÁLNÍ masáže
● SPECIÁLNÍ a LYMFATICKÉ masáže


Během masáže dochází k celkovému uvolnění, odstranění jak svalového tak psychického stresu. Pokud při masáži usnete, není to vůbec na škodu, naopak je to znamení úplného uvolnění, což by mělo být jedním z cílů masáže. Masáž byste měli pociťovat jako příjemnou, popřípadě mírně bolestivou, ale uvolňující proceduru. Při masáži se odplaví nahromaděné nebo nadbytečné uložené toxiny a díky tomu dochází k uvolnění „zatuhlin“ ve svalech. Po masáži se mohou dostavit pocity, jako je malátnost nebo únava, které obvykle rychle odezní.


Většina masáží je prováděna za pomoci oleje aplikovaného na kůži, některé techniky jsou ovšem prováděny na sucho nebo přes oděv. Obě techniky masáže mají své specifické účinky a jejich výběr záleží na konkrétním problému, který je třeba odstranit. U různých kultur nacházíme různé způsoby masáží. Mezi nejznámější u nás asi patří masáže východních kultur např. masáž bylinnými měšci. Každý druh masáže je tělu nějakým způsobem prospěšný.


Nabídka dalších služeb Klubu Proměna:


● DETOXIKAČNÍ TĚLOVÉ ZÁBALY z hnědého uhlí
● teplé RAŠELINOVÉ OBKLADY
● TERAPIE ušních a tělových SVÍČEK
naučíme Vás jak správně provádět a využívat účinky této procedúry
● všechny naše služby můžete zakoupit v LUXUSNÍM DÁRKOVÉM BALENÍ
budete tak vždy originální, více informací v sekci "dárkové balení"


Klub Proměna - masáže na Praze 1