Představujeme Vám náš tým:

Barbora Pachtová


Barbora Pachtová

Jako majitelka a provozovatelka Klubu Proměna Vás srdečně zvu na návštěvu našeho zařízení.
Náš tým masérů a terapeutů Vám poskytne profesionální služby v milém a rodinném prostředí.

V dnešní hektické době Vám pomůžeme se na chvíli zastavit, odpočinout si a věnovat se jen sobě.

Velmi se těšíme na Vaši návštěvu.

Informace o autorce stránek

 
 

Andrea ŠulcováAndrea Šulcová

Informace, objednávky, produkce

Vítám Vás v Klubu Proměna - v místě příjemného odpočinku a relaxace.
Ráda Vám pomohu s výběr vhodné masáže, ať již pro Vás osobně, nebo pro Vaše blízké. Naplánujeme spolu pro Vás vyhovující termín a poradím, co dělat (či naopak nedělat) před rezervovanou procedúrou.
Máte v plánu své rodinně, kamarádovi či kolegovi udělat radost formou „Dárkového poukazu“ na masáž? Vše zařídím. Dárkový poukaz na grafickém papíře může být v určité nominální hodnotě, kterou si zvolíte, nebo nadepsán konkrétním druhem masáže. Taktéž Vám na požádání mohu zařídit speciální dárkové balení „dárkového poukazu“ v košíčku s doplňkovými dárky a mašlí.
Máte li chuť na vodu, čaj či kávu. stačí říci a Vaše přání je předem splněno.
Jste skupina, která by chtěla v Klubu Proměna zařídit pro své členy, kolegy, nebo zaměstnance Welness akci? Pak jste na správné adrese! S Vaším přáním či dotazem se na mne můžete kdykoliv obrátit.
Máte nějaký reklamní, marketingový či obchodní nápad? Opět nezbývá, než říci nic jiného, nežli "stále jste na správné adrese"

 
 

Martina KučerováMartina Kučerová

Celým životem mne provází sport, ale nejen sportem může člověk ovlivnit uvolnění a harmonizaci těla.
Každý z nás máme pro svojí duši propůjčenou tělesnou schránku, o kterou bychom se měli co nejlépe starat. Podle toho, jak se k tělu chováme, tak nám tělo slouží. Pojďte se s námi vydat na cestu odpočinku, uvolnění a poznávání svého těla i duše. Jedině tak dojde k celkové harmonizaci těla, uvolnění nahromaděného stresu a napětí, k využití vlastní energie. Zbavíte se bolesti hlavy, zad i dalších problematických partií.

Mojí specializací je Ájurvédská masáž , která se zabývá celým člověkem. Podle ní spolu tělo, mysl i duše souvisejí, jsou neoddělitelné. Masáž dodává vitalitu a blahodárně regeneruje tělo, díky prováděné masážní technice a olejům, zpomaluje proces stárnutí. Do této techniky, staré 4 000 let, mne zasvětil Lazebník Šenovský, který tuto techniku studoval několik měsíců v Tibetských klášterech u mnichů. Tam získal ty nejcennější poznatky a zkušenosti.

Kromě Ájurvédské masáže mohu nabídnout i další, staletími vyzkoušenou Marockou masáž. Je to speciální masáž, při které se používá arganový olej, nazývaný „zlato Maroka“ (jeden z nejdražších olejů díky svým léčebným účinkům) a teplá voda. Jde o masáž, která je typická střídáním velmi rychlých a intenzivních hmatů s pomalými a jemnými hmaty. Tím se dokonale uvolní každá část vašeho těla, zklidní se organismus a dochází k hluboké detoxikaci těla, zlepšení krevního oběhu a prodyšnosti pokožky.

CERTIFIKÁTY:

H O T      S T O N E S

H A V A J S K Á     M A S Á Ž

B A M B U S O V Á     M A S Á Ž

S P O R T O V N Í     A      R E K O N D I Č N Í     M A S Á Ž
 
 

Ivana HanováIvana Hanová

Heslo zní: “Masáž přímo na míru, dle problémů a nálady“ Fyzioterapií a masážemi se zaobírám již mnoho let. Absolvovala jsem masérskou školu a mnoho akreditovaných kurzů.

Tato práce je pro mne náplní, spojenou s poskytováním úlevy lidskému tělu a tím i duši. Techniky, které mají přinést klientům relaxaci mám také ráda a poskytuji je/lávové kameny, aroma-terapie atd./, ale to co mne opravdu zajímá, je skutečná pomoc a úleva pacientům/klientům. Z tohoto důvodu se nejvíce věnuji odbornějším technikám od klasické, zdravotní, přes lymfatickou masáž, nebo například masáže pro těhotné. Zároveň pracuji s energií/reiki/ a také s východními metodami, jako například reflexní terapií, shiatsu apod.

Nejsem velký vyznavač jedno-druhové masáže, ale raději kombinuji, takříkajíc člověku přímo na míru, respektive na tělo a duši. Za nezbytnou součást své práce považuji také poradenství.

Vzhledem k mým jazykovým znalostem/Aj, Ij a Rj/ mohu masáže poskytovat také zahraničním klientele, která potřebuje, nebo upřednostňuje i komunikaci a poradenství.