Rolletic - pryč s celulitidou


...masáž číslo 1 v boji s celulitidou!


Rolletic je masážní stroj, který na první pohled vypadá více než „zvláštně“ až úsměvně. Při dalším pohledu a seznámením se s ním, zjistíme, že se jedná o stroj, který jako jeden z mála umí skutečně tvarovat postavu, zpevnit problematické partie a výrazně zmírnit problémy s celulitidou.

Toho lze docílit při pravidelném užívání, což může potvrdit mnoho osob, které kůru absolvovali. Jeho další velkou předností je velmi efektivní kombinování s dalšími procedurami, ať už se jedná o přístrojovou lymfodrenáž či manuální masáž.

Masážní stroj Rolletic je samé překvapení. Využívá např. jednu z metod tradiční čínské medicíny, kdy stimulačními účinky v oblastech akupunkturních drah, působí na vzdálené části těla nebo s nimi spojené vnitřní orgány, stejně jako je tomu u reflexních manuálních terapiích. Masážním pohybem dochází k usměrňování energie, k regulaci toku krve a lymfy. Výsledkem je pozitivní ovlivnění celkového stavu organismu.

Rolletic masíruje pomocí 20 masážních vřeten z tvrdého avšak velmi hladkého dřeva s unikátním tvarem, tak aby masírovaly v daném místě co nejvíce akupresurních bodů. Tyto vřetena tvoří hlavní základ celého stroje Rolletic - masážní buben. Ten se otáčí jednosměrně konstantní rychlostí 53 otáček za minutu.

Účinky:
- zlepšuje výživu kožních buněk
- pokožka se stává vláčnou, pevnější a pružnější
- výrazné zlepšení metabolismus tukové tkáně
- zlepšení látkové přeměna v oblasti kůže, podkoží a svalů


Výše uvedený terapeutický efekt významně zasahuje a eliminuje faktory hrající významnou roli při vzniku celulitidy.

Používání masážního stroje Rolletic je bezpečné a bez vedlejších účinků. Je však nutné dodržování pitného režimu (a to stále, nikoli pouze při cvičení) a dodržování správné životosprávy. Doporučujeme cvičební plán: cca 50 – 60 minutových kúrách / 2x až 3x týdně. Doporučeným cvičební plánem Vás vybavíme při objednání.

Co s sebou na Rolletic: doporučujme legíny či tepláčky, tričko a ponožky.

Masírované partie zaznamenávají při prvních kůrách lechtání a následné teplo. Tyto příznaky po 2 – 3 kůrách odeznívají.

Čeho se dá Rolleticem při pravidelných návštěvách dosáhnout: zmenšení objemu masírovaných partií, zpevnění svalů, vyhlazení pokožky, redukce tukových polštářků, potlačování celulitidy, prokrvení, zbaví vás svalového napětí, podpora lymfatického systému, cítit se dobře.

Kontraindikace: akutní infekční a horečnaté onemocnění, nemoci jater, ledvin a srdce, nemoci a záněty střev (vše v oblasti břicha), nádorová onemocnění, záněty žil, hemofilie, kostní TBC.


Délka a cena masáže viz ceník.