Klub Proměna - masáž Sibiřský zázrak
 

Masáž Sibiřský zázrak


...masážní zázrak pro Vaše nohy!


Masáž Sibiřský zázrak je opravdových zázrak pro celé Vaše nohy. Nechte si je hýčkat a profesionálně ošetřit jedinečným a zázračným olejem z jedle sibiřské při nezapomenutelné masáži v Klubu Proměna.


Tato jedinečná a nezapomenutelná masáž dolních končetin zahrnuje: masáž prstů, chodidla, nártu, kotníků, bérce, lýtka a stehna.


Nohy nás nosí celý život, a často bývají v péči opomíjeny. Proto si právě ony zaslouží potřebnou péči a to zázračným, éterickým olejem „sibiřský zázrak“, který je znám již přes tisíc let. Každému z nás si již stalo, že pocítil v nohách nepříjemné bolesti, tlak, křeče, otoky či celkovou tíhu a únavu. Masáž Sibiřský zázrak Vás těchto všech syndromů zázračně zbaví!


Během masáže Vás odborné masérské hmaty s aplikací oleje z jedle sibiřské přivedou do jiného světa. Ihned dochází k okamžité úlevě namožených či jinak bolavých nohou, získáváte pocit lehkosti a zároveň vůně jedlového oleje Vás unáší do divokého světa přírody.


Více o jedlovém oleji
Používá se při těchto potížích: při křečích v lýtkách, unavené a bolavé svaly, klouby, otoky nohou, revmatismus, bolavá chodidla, slabé prokrvení končetin, při pocitu „studených nohou“ a mnohých dalších.


Kdy není vhodná masáž nohou: mykózy a zánětlivá onemocnění dolních končetin, otevřená zranění, neléčené křečové žíly, při užívání antibiotik, probíhající horečnaté onemocnění.


Délka a cena masáže viz ceník.